آمادگی کامل تامین اجتماعی برای حمایت وتقویت تولید داخلی

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

آرشیو مطالب

امکانات وب

مدیرکل تامین اجتماعی مازندران اعلام کرد :

مدیرکل تامین اجتماعی مازندران از آمادگی کامل تامین اجتماعی برای حمایت وتقویت تولید داخلی خبر داد.

آمادگی کامل تامین اجتماعی برای حمایت وتقویت تولید داخلی

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، سید علی اصغرمحمودی ، در جلسه بررسی موانع و مشکلات بخش تولید که با حضور دکترمحمدپور رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان، دکترموسوی مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی  استان، زندی فرماندار چالوس و جمعی از مسئولین شهرستانی در شهرک صنعتی مرزن آباد چالوس برگزار شد، گفت: ازمهم ترین ماموریتهای سازمان تامین اجتماعی حمایت و تقویت تولید است  و ما از هرگونه مساعدت و همکاری قانونی لازم برای حمایت از صنعت و تولیددریغ نخواهیم نمود.
مدیرکل تامین اجتماعی مازندران اظهارداشت:درسال حمایت از کالای ایرانی ،تولید کنندگان باید با شناخت کافی از  ذائقه وسلایق  ایرانی به تولید کالاهای با کیفیت بپردازند تا مردم به سمت کالاهای خارجی نروند.
وی تصریح کرد: تامین اجتماعی نهاد بزرگ بیمه گراجتماعی است که پشتیبان وحامی بخش مولد جامعه نیز است.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران با اشاره به اینکه سازمان تامین اجتماعی نقش مهمی در حمایت از تولید وصنعت را ایفا می کند،  اظهار داشت: اقدامات مؤثری از سوی سازمان تامین اجتماعی جهت احیای صنعت استان  انجام شده است.
دراین جلسه ،محمودی ،مدیرکل تامین اجتماعی مازندران به سوالات کارفرمایان پاسخ داد و از کارگاههای شهرک صنعتی مرزن آباد چالوس  ازنزدیک بازدید کرد و مشکلات آنان را جویاشد.

نویسنده : محمد رضا جوادیان بازدید : 0 تاريخ : سه شنبه 28 فروردين 1397 ساعت: 15:36
برچسب‌ها :

پر مخاطب ها

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :