همکاری ایران و چین درباره سانچی

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

امکانات وب

پر مخاطب ها

آرشیو مطالب

برچسب ها

تاریخ انتشار: پنجشنبه 05 بهمن 1396 - 12:05

کد خبر: 256960

خبرگزاری رویترز به نقل از وزارت حمل و نقل چین خبر داد توافقی برای انجام تحقیقات مشترک پیرامون حادثه برخورد نفت‌کش ایرانی و کشتی باری چینی، میان نمایندگان چین، ایران، پاناما و هنگ‌کنگ به امضا رسید.

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران» به نقل از مشرق، وزارت حمل و نقل چین خبر داد مقامات کشتیرانی این کشور با مقامات ایران، پاناما و هنگ‌کنگ روز پنج‌شنبه (امروز) توافقی را امضا کردند تا تحقیقات مشترکی درباره برخورد نفت‌کش ایرانی و کشتی باری چینی در دریای چین جنوبی، انجام دهند.

به نوشته خبرگزاری رویترز، این کار تحقیقاتی توسط تیمی مشترک متشکل از نمایندگان هر 4 کشور امضا کننده توافق، انجام خواهد گرفت.

نفت‌کش سانچی با پرچم پاناما و متعلق به ایران روز 6 ژانویه 2018 با یک کشتی باری به نام کریستال در دریای چین جنوبی برخورد کرد و متاسفانه نفت‌کش ایرانی با 32 خدمه ازجمله 30 ایرانی در آتش سوخت و در نهایت غرق و همه سرنشینان آن کشته شدند.

پلمپ جعبه سیاه این نفت‌کش همزمان با جعبه سیاه کریستال روز چهارشنبه (دیروز) در حضور نمایندگان کشورهای ذی‌نفع گشوده شد.

کانال تلگرام خبرنامه دانشجویان ایران
اینستاگرام
آپارات خبرنامه دانشجویان ایران
'); d.write('
' ); w.anetworkParams[ ad.id ] = ad; d.write( '
نویسنده : محمد رضا جوادیان بازدید : 1 تاريخ : پنجشنبه 5 بهمن 1396 ساعت: 21:10
برچسب‌ها :
اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها