رهبر: سیاست جدید دانشگاه آزاد قطب‌بندی مراکز است

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

امکانات وب

آرشیو مطالب

برچسب ها

تاریخ انتشار: جمعه 17 شهريور 1396 - 15:48

کد خبر: 244954

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، با اشاره به اینکه سیاست جدید این دانشگاه قطب بندی مراکز است، گفت: این کار باعث می شود نظارت بهتری بر تولید علم داشته باشیم.

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران» به نقل از مهر، فرهاد رهبری پیش از ظهر جمعه در دیدار با نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی به میزبانی دفتر خود، ضمن اشاره به سیاستگذاری جدید دانشگاه آزاد مبنی بر قطب بندی علمی، حرفه ای و اشتغال زایی در مراکز تحصیلی این دانشگاه، بیان کرد: رسالت دانشگاه آزاد تولید علم، نیروی متخصص و ثروت است که این سیاستگذاری مصوب در هیئت مدیره، ما را به رسیدن به این مهم یاری می رساند.

وی افزود: قطب بندی دانشگاه ها در زمره سیاستگذاری ها است که از این پس در مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی کشور به مثابه یک رسالت درپیش گرفته می شود.

رئیس دانشگاه آزاد با اشاره به ضرورت ایجاد فرصت های شغلی در دانشگاه به مثابه مهمترین اقدام کارآموزی ویژه دانشجویان، بیان کرد: این اصل در راستای تحقق شعار سال، مد نظر دانشگاه آزاد اسلامی است تا بتوانیم از ظرفیت واحدهای آموزشی مانند دامغان در راستای حرفه آموزی و آموزش فنی ویژه اشتغال زایی جوانان ایران اسلامی بهره گیریم.

رهبر آموزش های فنی و اشتغال زایی را در زمره برنامه های مهم دانشگاه آزاد در سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال دانست و گفت: ارتقا سطح مهارت دانشجویان یکی از مهم‌ترین فاکتورهای اولیه ایجاد اشتغال و کارآفرینی محسوب می شود که در سال های آتی به جد در مجموعه دانشگاه آزاد دنبال خواهد شد.

وی افزود: تولید ثروت از علم یکی دیگر از اولویت های دانشگاه آزاد اسلامی است که در سیاستگذاری های این دانشگاه وجود خواهد داشت همچنین باید گفت آموزش و ارتقای دانشجویان برای حضور در بازارکار یکی از بخش های این طرح خواهد بود.

نویسنده : محمد رضا جوادیان بازدید : 14 تاريخ : جمعه 17 شهريور 1396 ساعت: 21:12
اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورهاads-123